Kendime Notlar

Geliştirme yaparken kullandığım araçlar, kullandığım teknolojiler veya konseptler, karşılaştığım zorluklar ve bunlara bulduğum doğru veya eksik çözümler… Bunların hepsini aklımda, bilgisayarımda, sağda solda ufak not kayıtlarında tuttuğumu fark ettim. Verimlilik için bu kadar çalışırken, bir o kadar verimsiz bu davranışımdan kurtulmak için “Kendime Notlar” adını verdiğim bir grup yazı yazmaya başlıyorum.

Kendime Notlar” çalıştığım şirkette veya kendi hayatımda karşılaştığım bütün her şeyi kapsıyor olacak. DevOps için denemelerimi, Scrum Master olduğumda çözüm bulmak için kullandığım yöntemleri de dahil ediyor olacağım.

Kendime Notlar” yazılarının hepsini; ilerleyen zamanda dönüp baktığımda bunu şundan dolayı yapmışım diyebileceğim kadar kişisel, okuyanlara teknik bir başlangıç sağlayacak basit ve devamında yapılması gerekenleri belirtecek kadar yönlendirici olacak.

Kendime Notlar” yazıları umarım işinize yarar ve umarım sizleri de benzer yazıları yazmaya teşvik edecek kadar faydalı olur.

Okurlar olarak sizlerden ricam geri bildirim vermeniz. Anonim, kişisel, genel, olumlu veya olumsuz tüm geri bildirimlerinizi duymak benim için çok faydalı olacaktır.

chevron_left
chevron_right

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Comment
Name
Email
Website